
2917220-F00 Great Wall поліуретановий сайлентблок заднього поздовжнього важеля v14
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 020513-43437
645 ₴
Показати оптові ціниПоліуретанові сайлентблоки впевнено здобули популярність серед автомеханіків та водіїв. 2917220-F00 Great Wall поліуретановий сайлентблок заднього поздовжнього важеля v14, його вісь встановлення задня, артикул деталі 020513, призначений для Great Wall Safe Позашляховик (2001-2009), Toyota 4Runner 2 gen. (N120/N130) Позашляховик (1989-1995), Toyota Hiace 4 gen. (H100) Мікроавтобус (1989-2004), Toyota Hilux 5 gen. (N80/N90/N100/N110) Пікап (1988-1997), Toyota Previa 1 gen. (XR10/XR20) Мінівен (1990-2000), Toyota Previa 2 gen. (XR30/XR40) Мінівен (2000-2006) – дрібна деталь підвіски автомобіля, але важлива задля безпеки і комфорту керування автомобілем.
Що пропонує поліуретан?
- Час. Використання полімерних сайлентблоків подовжує термін експлуатації та гарантує у 4 рази кращі показники витривалості, ніж гумових;
- Комфорт. Більшість водіїв відчувають якісну різницю в керуванні автомобілем після заміни сайлентблоків на поліуретанові комплектуючі – звуки й удари поглинаються, створюється ефект шумозаглушення і плавності руху, покращується керованість авто;
- Безпеку. Безпечна експлуатація дорожнього транспорту є основним критерієм для виробництва поліуретанових сайлентблоків. Сайлентблоки, виконані із поліуретану, значно підвищують технічні характеристики підвіски і всього транспортного засобу.
Експлуатаційні показники цього матеріалу значно кращі, ніж у гуми. Поліуретан ефективно протистоїть впливу навколишнього середовища, несприйнятливий до нафтопродуктів, зберігає еластичність в дуже широкому температурному діапазоні.
Асортимент ТМ “PolyBUSH” складається із сайлентблоків різного призначення
Поліуретанові сайлентблоки найчастіше монтують у такі вузли:
- реактивні тяги;
- підрамник передній і задній;
- стабілізатори;
- тяги і важелі задньої підвіски авто;
- багатоважільну систему передньої підвіски;
- моноважільну систему типу МакФерсон (MacPherson);
- у опори двигуна та кпп, де є змога виконати змінну частину.
Де купити запчастини з поліуретану
КаталогPolyBUSH представлений широким асортиментом сайлентблоків із поліуретану для різних марок автомобілів.
Обрати поліуретанові сайлентблоки на сайті polybush-shop.in.ua зручно за маркою авто та номером артикулу. За потреби, можна скористатись індивідуальною консультацією менеджерів.
Телефонуйте за номерами +38 (067) 373-42-28, +38 (067) 138-08-26 чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо для вас ідеальний комплект запчастин.
2917220-F00 Great Wall; 2917220F00 Great Wall; 48790-26020 Toyota; 4879026020 Toyota; 48702-28070 Toyota; 4870228070 Toyota; 48710-35010 Toyota; 4871035010 Toyota; 48720-35010 Toyota; 4872035010 Toyota; 48702-26060 Toyota; 4870226060 Toyota; 48730-35020 Toyota; 4873035020 Toyota; 48720-35020 Toyota; 4872035020 Toyota; 48770-26020 Toyota; 4877026020 Toyota; 48702-28080 Toyota; 4870228080 Toyota; 48730-35010 Toyota; 4873035010 Toyota; 0101-147 Akitaka; 0101147 Akitaka; GV0492 CTR; GV0492 CTR; CVT-57 CTR; CVT57 CTR; TAB-060 Febest; TAB060 Febest; RU-2091 Japanparts; RU2091 Japanparts; GOJ2091 Japko; GOJ2091 Japko; GOJ2732 Japko; GOJ2732 Japko; SCR-9016 Kavo parts; SCR9016 Kavo parts.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Гума |
| Кросс-номери | CTR CVT57; Febest TAB060; JAPANPARTS RU2091; KAVO PARTS SCR9016; Toyota 4870228080 |
| Довжина | 64.4 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 52 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 52,4 |
| Внутрішній діаметр втулки | 16,2 |
| Довжина втулки | 65 |
| Довжина обойми | 55,4 |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | Toyota |
| Мoдель | Previa |
| Початковий бренд і номер | Great Wall 2917220-F00, Toyota 48702-26060, Toyota 48702-28070, Toyota 48702-28080, Toyota 48710-35010, Toyota 48720-35010, Toyota 48720-35020, Toyota 48730-35010, Toyota 48730-35020, Toyota 48770-26020, Toyota 48790-26020 |
| Ось установки | Задня |
| Серія | Previa 2 gen. (XR30/XR40) Мінівен (2000-2006) |
- Ціна: 645 ₴


