
72-5020 Maxgear поліуретановий сайлентблок внутрішній, переднього нижнього поперечного важеля PolyBush (аналог) v14
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 020121-105119
586 ₴
Показати оптові ціниПоліуретанові сайлентблоки впевнено здобули популярність серед автомеханіків та водіїв. 72-5020 Maxgear поліуретановий сайлентблок внутрішній, переднього нижнього поперечного важеля PolyBush (аналог) v14, його вісь встановлення передня, артикул деталі 020121, призначений для BMW X5 E70 Кроссовер (2007-2013), BMW X6 E71 Кроссовер (2007-2014) – дрібна деталь підвіски автомобіля, але важлива задля безпеки і комфорту керування автомобілем.
Що пропонує поліуретан?
- Час. Використання полімерних сайлентблоків подовжує термін експлуатації та гарантує у 4 рази кращі показники витривалості, ніж гумових;
- Комфорт. Більшість водіїв відчувають якісну різницю в керуванні автомобілем після заміни сайлентблоків на поліуретанові комплектуючі – звуки й удари поглинаються, створюється ефект шумозаглушення і плавності руху, покращується керованість авто;
- Безпеку. Безпечна експлуатація дорожнього транспорту є основним критерієм для виробництва поліуретанових сайлентблоків. Сайлентблоки, виконані із поліуретану, значно підвищують технічні характеристики підвіски і всього транспортного засобу.
Експлуатаційні показники цього матеріалу значно кращі, ніж у гуми. Поліуретан ефективно протистоїть впливу навколишнього середовища, несприйнятливий до нафтопродуктів, зберігає еластичність в дуже широкому температурному діапазоні.
Асортимент ТМ “PolyBUSH” складається із сайлентблоків різного призначення
Поліуретанові сайлентблоки найчастіше монтують у такі вузли:
- реактивні тяги;
- підрамник передній і задній;
- стабілізатори;
- тяги і важелі задньої підвіски авто;
- багатоважільну систему передньої підвіски;
- моноважільну систему типу МакФерсон (MacPherson);
- у опори двигуна та кпп, де є змога виконати змінну частину.
Де купити запчастини з поліуретану
КаталогPolyBUSH представлений широким асортиментом сайлентблоків із поліуретану для різних марок автомобілів.
Обрати поліуретанові сайлентблоки на сайті polybush-shop.in.ua зручно за маркою авто та номером артикулу. За потреби, можна скористатись індивідуальною консультацією менеджерів.
Телефонуйте за номерами +38 (067) 373-42-28, +38 (067) 138-08-26 чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо для вас ідеальний комплект запчастин.
31 10 6 771 194 BMW; 31106771194 BMW; 271113 ABS; 271113 ABS; 19461AP APlus Automotive Parts; 19461AP APlus Automotive Parts; 19461AP Applus; 19461AP Applus; 2061 Birth; 2061 Birth; FXD1203 Caster; FXD1203 Caster; 80004906 Corteco; 80004906 Corteco; TD950W Delphi; TD950W Delphi; BMAB-031 Febest; BMAB031 Febest; 34175 Febi; 34175 Febi; FSB14151 Frap; FSB14151 Frap; SB14151 Frap; SB14151 Frap; 590525 Hutchinson; 590525 Hutchinson; BM-BS065 Kautek; BMBS065 Kautek; 33251 02 Lemforder; 3325102 Lemforder; 33251 01 Lemforder; 3325101 Lemforder; 72-5020 Maxgear; 725020 Maxgear; 3146100006 Meyle; 3146100006 Meyle; 314 610 0038 Meyle; 3146100038 Meyle; BM-SB-7401 Moog; BMSB7401 Moog; BM-SB-7402 Moog; BMSB7402 Moog; 5101549 NK; 5101549 NK; F8-6720 Optimal; F86720 Optimal; 1200066 Otoform/FormPart; 1200066 Otoform/FormPart; BM-BS065 Polcar; BMBS065 Polcar; BM-0608 POLYCRAFT; BM0608 POLYCRAFT; 2307-1432 Profit; 23071432 Profit; RH14-3045 Reinhoch; RH143045 Reinhoch; 017-00456 RTS; 01700456 RTS; 2256152 Sasic; 2256152 Sasic; 821641 Sidem; 821641 Sidem; 77-00190-SX Stellox; 7700190SX Stellox; 20 93 4175 SWAG; 20934175 SWAG; 57-08426 Talosa; 5708426 Talosa; 634 452 Topran; 634452 Topran; 08.31.227 Trucktec; 0831227 Trucktec; JBU191 TRW; JBU191 TRW; V20-0824 Vaico; V200824 Vaico.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Кросс-номери | Febest BMAB031; KAUTEK BMBS065; Maxgear 725020; Meyle 3146100006; Moog BMSB7402; OPTIMAL F86720; Profit 23071432; RTS 01700456; Swag 20934175; Talosa 5708426; VAICO V200824 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Гума |
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 43,2 |
| Внутрішній діаметр втулки | 14,2 |
| Довжина втулки | 55,2 |
| Довжина обойми | 40,9 |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | BMW |
| Місце встановлення | Важіль |
| Мoдель | X6 |
| Початковий бренд і номер | BMW 31 10 6 771 194 |
| Ось установки | Передня |
| Серія | X6 E71 Кроссовер (2007-2014) |
- Ціна: 586 ₴



