
V22-0234 Vaico поліуретановий сайлентблок передній, переднього важеля PolyBush (аналог) v14
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 020251-111825
651 ₴
Показати оптові ціниПоліуретанові сайлентблоки впевнено здобули популярність серед автомеханіків та водіїв. V22-0234 Vaico поліуретановий сайлентблок передній, переднього важеля PolyBush (аналог) v14, його вісь встановлення передня, артикул деталі 020251, призначений для Citroen C2 (JM) Хетчбек (2003-2010), Citroen C3 1 gen. (FC) Хетчбек (2002-2009), Citroen C3 1 gen. Pluriel ( HB) Кабріолет (2003-2010), Citroen C3 2 gen. (A51) (2009-2016), Peugeot 1007 (KM) Мінівен (2005-2009) – дрібна деталь підвіски автомобіля, але важлива задля безпеки і комфорту керування автомобілем.
Що пропонує поліуретан?
- Час. Використання полімерних сайлентблоків подовжує термін експлуатації та гарантує у 4 рази кращі показники витривалості, ніж гумових;
- Комфорт. Більшість водіїв відчувають якісну різницю в керуванні автомобілем після заміни сайлентблоків на поліуретанові комплектуючі – звуки й удари поглинаються, створюється ефект шумозаглушення і плавності руху, покращується керованість авто;
- Безпеку. Безпечна експлуатація дорожнього транспорту є основним критерієм для виробництва поліуретанових сайлентблоків. Сайлентблоки, виконані із поліуретану, значно підвищують технічні характеристики підвіски і всього транспортного засобу.
Експлуатаційні показники цього матеріалу значно кращі, ніж у гуми. Поліуретан ефективно протистоїть впливу навколишнього середовища, несприйнятливий до нафтопродуктів, зберігає еластичність в дуже широкому температурному діапазоні.
Асортимент ТМ “PolyBUSH” складається із сайлентблоків різного призначення
Поліуретанові сайлентблоки найчастіше монтують у такі вузли:
- реактивні тяги;
- підрамник передній і задній;
- стабілізатори;
- тяги і важелі задньої підвіски авто;
- багатоважільну систему передньої підвіски;
- моноважільну систему типу МакФерсон (MacPherson);
- у опори двигуна та кпп, де є змога виконати змінну частину.
Де купити запчастини з поліуретану
КаталогPolyBUSH представлений широким асортиментом сайлентблоків із поліуретану для різних марок автомобілів.
Обрати поліуретанові сайлентблоки на сайті polybush-shop.in.ua зручно за маркою авто та номером артикулу. За потреби, можна скористатись індивідуальною консультацією менеджерів.
Телефонуйте за номерами +38 (067) 373-42-28, +38 (067) 138-08-26 чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо для вас ідеальний комплект запчастин.
96 361 910 80 Citroen/Peugeot; 9636191080 Citroen/Peugeot; 3523 98 Citroen/Peugeot; 352398 Citroen/Peugeot; 50261 3RG; 50261 3RG; 270653 ABS; 270653 ABS; 70592 AIC Germany; 70592 AIC Germany; 14522AP APlus Automotive Parts; 14522AP APlus Automotive Parts; 14522AP Applus; 14522AP Applus; 80487 ASAM; 80487 ASAM; 303523098 AutoMega; 303523098 AutoMega; 110127910 AutoMega; 110127910 AutoMega; 87-03411 AYD; 8703411 AYD; 2495 Birth; 2495 Birth; BSK6404 Borg & beck; BSK6404 Borg & beck; CRB3327 Comline; CRB3327 Comline; 49371621 Corteco; 49371621 Corteco; TD503W Delphi; TD503W Delphi; D300162 Denckermann; D300162 Denckermann; 37-01833-6 DYS; 37018336 DYS; 04SB352 ETS; 04SB352 ETS; 829 0351 10 FAG; 829035110 FAG; 22635 Febi; 22635 Febi; 48621 Febi; 48621 Febi; FZ9392 Fortune line; FZ9392 Fortune line; SB12633 Frap; SB12633 Frap; FSB14040 Frap; FSB14040 Frap; FSB12633 Frap; FSB12633 Frap; 410922 GKN-Spidan; 410922 GKN-Spidan; 511916 GSP; 511916 GSP; 590193 Hutchinson; 590193 Hutchinson; 1600 Impergom; 1600 Impergom; 8800253 Kamoka; 8800253 Kamoka; CI-BS008 Kautek; CIBS008 Kautek; 4235914 Kraft Automotive; 4235914 Kraft Automotive; 29529 01 Lemforder; 2952901 Lemforder; 29529-PCS-MS Master-sport; 29529PCSMS Master-sport; 72-1913 Maxgear; 721913 Maxgear; MH13328 Meha; MH13328 Meha; M-S4265 MERTZ; MS4265 MERTZ; 04651 Metalcaucho; 04651 Metalcaucho; 11-14 610 0001 Meyle; 11146100001 Meyle; L38802 Monroe; L38802 Monroe; L38801 Monroe; L38801 Monroe; CI-SB-0934 Moog; CISB0934 Moog; 5101916 NK; 5101916 NK; F8-5629 Optimal; F85629 Optimal; CI-BS008 Polcar; CIBS008 Polcar; S2023010 Polcar; S2023010 Polcar; 41582J Prottego; 41582J Prottego; RH14-2008 Reinhoch; RH142008 Reinhoch; 017-00513 RTS; 01700513 RTS; 5233983 Sasic; 5233983 Sasic; PS13689 SATO tech; PS13689 SATO tech; 807609 Sidem; 807609 Sidem; VKDS 333001 SKF; VKDS333001 SKF; 16.44.740 StarLine; 1644740 StarLine; T404651 STC; T404651 STC; 77-00770-SX Stellox; 7700770SX Stellox; 62 94 8621 SWAG; 62948621 SWAG; 64 92 2635 SWAG; 64922635 SWAG; 57-09902 Talosa; 5709902 Talosa; 00518808 TedGum; 00518808 TedGum; CI-BS008 Teknorot; CIBS008 Teknorot; 721 841 Topran; 721841 Topran; JBU705 TRW; JBU705 TRW; V22-0234 Vaico; V220234 Vaico.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Гума |
| Кросс-номери | 3RG 50261; ASAM AUTOMOTIVE 80487; AYD 8703411; Birth 2495; DYS 37018336; Febi Bilstein 48621; Frap FSB12633; GSP 511916; KAUTEK CIBS008; Mertz MS4265; Meyle 11146100001; Moog CISB0934; NK 5101916; Schaeffler FAG 829035110; VAICO V220234 |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 56.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 18.2 мм |
| Висота | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 55,2 |
| Внутрішній діаметр втулки | 18,2 |
| Довжина втулки | 48,2 |
| Довжина обойми | 22,8 |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | Peugeot |
| Місце встановлення | Важіль |
| Мoдель | 1007 |
| Початковий бренд і номер | Citroen/Peugeot 3523 98, Citroen/Peugeot 96 361 910 80 |
| Ось установки | Передня |
| Серія | 1007 (KM) Мінівен (2005-2009) |
- Ціна: 651 ₴




