
72-3644 Maxgear поліуретановий сайлентблок задній, переднього важела PolyBush (аналог) v14
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 020459-119153
567 ₴
Показати оптові ціниПоліуретанові сайлентблоки впевнено здобули популярність серед автомеханіків та водіїв. 72-3644 Maxgear поліуретановий сайлентблок задній, переднього важела PolyBush (аналог) v14, його вісь встановлення передня, артикул деталі 020459, призначений для Great Wall Voleex Седан (2011-2016), Toyota Yaris 2 gen. (XP9) Хетчбек (2006-2011) – дрібна деталь підвіски автомобіля, але важлива задля безпеки і комфорту керування автомобілем.
Що пропонує поліуретан?
- Час. Використання полімерних сайлентблоків подовжує термін експлуатації та гарантує у 4 рази кращі показники витривалості, ніж гумових;
- Комфорт. Більшість водіїв відчувають якісну різницю в керуванні автомобілем після заміни сайлентблоків на поліуретанові комплектуючі – звуки й удари поглинаються, створюється ефект шумозаглушення і плавності руху, покращується керованість авто;
- Безпеку. Безпечна експлуатація дорожнього транспорту є основним критерієм для виробництва поліуретанових сайлентблоків. Сайлентблоки, виконані із поліуретану, значно підвищують технічні характеристики підвіски і всього транспортного засобу.
Експлуатаційні показники цього матеріалу значно кращі, ніж у гуми. Поліуретан ефективно протистоїть впливу навколишнього середовища, несприйнятливий до нафтопродуктів, зберігає еластичність в дуже широкому температурному діапазоні.
Асортимент ТМ “PolyBUSH” складається із сайлентблоків різного призначення
Поліуретанові сайлентблоки найчастіше монтують у такі вузли:
- реактивні тяги;
- підрамник передній і задній;
- стабілізатори;
- тяги і важелі задньої підвіски авто;
- багатоважільну систему передньої підвіски;
- моноважільну систему типу МакФерсон (MacPherson);
- у опори двигуна та кпп, де є змога виконати змінну частину.
Де купити запчастини з поліуретану
КаталогPolyBUSH представлений широким асортиментом сайлентблоків із поліуретану для різних марок автомобілів.
Обрати поліуретанові сайлентблоки на сайті polybush-shop.in.ua зручно за маркою авто та номером артикулу. За потреби, можна скористатись індивідуальною консультацією менеджерів.
Телефонуйте за номерами +38 (067) 373-42-28, +38 (067) 138-08-26 чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо для вас ідеальний комплект запчастин.
2904140-G08 Great Wall; 2904140G08 Great Wall; 48069-59135 Toyota; 4806959135 Toyota; 48760-42030 Toyota; 4876042030 Toyota; 48068-59135 Toyota; 4806859135 Toyota; 48068-09040 Toyota; 4806809040 Toyota; 48068-59145 Toyota; 4806859145 Toyota; 48760-42010 Toyota; 4876042010 Toyota; 48068-59095 Toyota; 4806859095 Toyota; 48069-59125 Toyota; 4806959125 Toyota; 48069-09040 Toyota; 4806909040 Toyota; 48069-09041 Toyota; 4806909041 Toyota; 48068-09041 Toyota; 4806809041 Toyota; 48069-59095 Toyota; 4806959095 Toyota; 270972 ABS; 270972 ABS; 23156AP Applus; 23156AP Applus; 2716 Birth; 2716 Birth; D300227 Denckermann; D300227 Denckermann; TAB-447 Febest; TAB447 Febest; RU-520 Masuma; RU520 Masuma; 72-3644 Maxgear; 723644 Maxgear; 30-14 610 0015 Meyle; 30146100015 Meyle; ZTP-TY-106B NTY; ZTPTY106B NTY; PS24127 SATO tech; PS24127 SATO tech; VKDS 831015 SKF; VKDS831015 SKF; 00675341 TedGum; 00675341 TedGum.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Гума |
| Кросс-номери | Maxgear 723644; Meyle 30146100015; Toyota 4876042010 |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 62 мм |
| Діаметр внутрішній | 21 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 60,25 |
| Внутрішній діаметр втулки | 21,2 |
| Довжина втулки | 61,95 |
| Довжина обойми | 26,1 |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | Toyota |
| Мoдель | Yaris |
| Початковий бренд і номер | Great Wall 2904140-G08, Toyota 48068-09040, Toyota 48068-09041, Toyota 48068-59095, Toyota 48068-59135, Toyota 48068-59145, Toyota 48069-09040, Toyota 48069-09041, Toyota 48069-59095, Toyota 48069-59125, Toyota 48069-59135, Toyota 48760-42010, Toyota 48760-42030 |
| Ось установки | Передня |
| Серія | Yaris 2 gen. (XP9) Хетчбек (2006-2011) |
- Ціна: 567 ₴


