
314 610 0052/HD Meyle поліуретановий сайлентблок переднього нижнього кривого важеля PolyBush (аналог) v14
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 021185-88910
1 382 ₴
Показати оптові ціниПоліуретанові сайлентблоки впевнено здобули популярність серед автомеханіків та водіїв. 314 610 0052/HD Meyle поліуретановий сайлентблок переднього нижнього кривого важеля PolyBush (аналог) v14, його вісь встановлення передня, артикул деталі 021185, призначений для BMW X5 G05 Кроссовер (2018-2024), BMW X6 G06 Кроссовер (2019-2024), BMW X7 G07 Кроссовер (2018-2024) – дрібна деталь підвіски автомобіля, але важлива задля безпеки і комфорту керування автомобілем.
Що пропонує поліуретан?
- Час. Використання полімерних сайлентблоків подовжує термін експлуатації та гарантує у 4 рази кращі показники витривалості, ніж гумових;
- Комфорт. Більшість водіїв відчувають якісну різницю в керуванні автомобілем після заміни сайлентблоків на поліуретанові комплектуючі – звуки й удари поглинаються, створюється ефект шумозаглушення і плавності руху, покращується керованість авто;
- Безпеку. Безпечна експлуатація дорожнього транспорту є основним критерієм для виробництва поліуретанових сайлентблоків. Сайлентблоки, виконані із поліуретану, значно підвищують технічні характеристики підвіски і всього транспортного засобу.
Експлуатаційні показники цього матеріалу значно кращі, ніж у гуми. Поліуретан ефективно протистоїть впливу навколишнього середовища, несприйнятливий до нафтопродуктів, зберігає еластичність в дуже широкому температурному діапазоні.
Асортимент ТМ “PolyBUSH” складається із сайлентблоків різного призначення
Поліуретанові сайлентблоки найчастіше монтують у такі вузли:
- реактивні тяги;
- підрамник передній і задній;
- стабілізатори;
- тяги і важелі задньої підвіски авто;
- багатоважільну систему передньої підвіски;
- моноважільну систему типу МакФерсон (MacPherson);
- у опори двигуна та кпп, де є змога виконати змінну частину.
Де купити запчастини з поліуретану
КаталогPolyBUSH представлений широким асортиментом сайлентблоків із поліуретану для різних марок автомобілів.
Обрати поліуретанові сайлентблоки на сайті polybush-shop.in.ua зручно за маркою авто та номером артикулу. За потреби, можна скористатись індивідуальною консультацією менеджерів.
Телефонуйте за номерами +38 (067) 373-42-28, +38 (067) 138-08-26 чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо для вас ідеальний комплект запчастин.
31 10 6 893 550 BMW; 31106893550 BMW; 31 10 6 893 549 BMW; 31106893549 BMW; 314 610 0052/HD Meyle; 3146100052HD Meyle.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кросс-номери | BMW 31106893550; Meyle 3146100052HD |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Діаметр зовнішній | 76 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Матеріал | Гума/метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 75,5 |
| Внутрішній діаметр втулки | 15 |
| Довжина втулки | 90 |
| Довжина обойми | 70 |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | BMW |
| Місце встановлення | Важіль |
| Мoдель | X7 |
| Початковий бренд і номер | BMW 31 10 6 893 549, BMW 31 10 6 893 550 |
| Ось установки | Передня |
| Серія | X7 G07 Кроссовер (2018-2024) |
- Ціна: 1 382 ₴



