
Поліуретановий сайлентблок нижній заднього амортизатора Nissan X-Trail 2 gen. (T31) Кроссовер (2007-2014) v14
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 021217-1349
518 ₴
Показати оптові ціниПоліуретанові сайлентблоки впевнено здобули популярність серед автомеханіків та водіїв. Поліуретановий сайлентблок нижній заднього амортизатора Nissan X-Trail 2 gen. (T31) Кроссовер (2007-2014) v14, його вісь встановлення задня, артикул деталі 021217, призначений для Nissan Qashqai 1 gen. (J10) Кроссовер (2007-2013), Nissan Qashqai 2 gen. (J11) Кроссовер (2013-2021), Nissan Rogue 2 gen. (T32) Кроссовер (2013-2020), Nissan X-Trail 2 gen. (T31) Кроссовер (2007-2014), Nissan X-Trail 3 gen. (T32) Кроссовер (2013-2021), Renault Kadjar Кроссовер (2015-2022), Renault Koleos 1 gen. (HY) (2008-2016) – дрібна деталь підвіски автомобіля, але важлива задля безпеки і комфорту керування автомобілем.
Що пропонує поліуретан?
- Час. Використання полімерних сайлентблоків подовжує термін експлуатації та гарантує у 4 рази кращі показники витривалості, ніж гумових;
- Комфорт. Більшість водіїв відчувають якісну різницю в керуванні автомобілем після заміни сайлентблоків на поліуретанові комплектуючі – звуки й удари поглинаються, створюється ефект шумозаглушення і плавності руху, покращується керованість авто;
- Безпеку. Безпечна експлуатація дорожнього транспорту є основним критерієм для виробництва поліуретанових сайлентблоків. Сайлентблоки, виконані із поліуретану, значно підвищують технічні характеристики підвіски і всього транспортного засобу.
Експлуатаційні показники цього матеріалу значно кращі, ніж у гуми. Поліуретан ефективно протистоїть впливу навколишнього середовища, несприйнятливий до нафтопродуктів, зберігає еластичність в дуже широкому температурному діапазоні.
Асортимент ТМ “PolyBUSH” складається із сайлентблоків різного призначення
Поліуретанові сайлентблоки найчастіше монтують у такі вузли:
- реактивні тяги;
- підрамник передній і задній;
- стабілізатори;
- тяги і важелі задньої підвіски авто;
- багатоважільну систему передньої підвіски;
- моноважільну систему типу МакФерсон (MacPherson);
- у опори двигуна та кпп, де є змога виконати змінну частину.
Де купити запчастини з поліуретану
КаталогPolyBUSH представлений широким асортиментом сайлентблоків із поліуретану для різних марок автомобілів.
Обрати поліуретанові сайлентблоки на сайті polybush-shop.in.ua зручно за маркою авто та номером артикулу. За потреби, можна скористатись індивідуальною консультацією менеджерів.
Телефонуйте за номерами +38 (067) 373-42-28, +38 (067) 138-08-26 чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо для вас ідеальний комплект запчастин.
4020003800 Geely; 4020003800 Geely; E6210-1DA1B Nissan; E62101DA1B Nissan; 56210-4CE0B Nissan; 562104CE0B Nissan; 56210-4837R Nissan; 562104837R Nissan; E6210-JG01A Nissan; E6210JG01A Nissan; E6210-4CL0B Nissan; E62104CL0B Nissan; E6B10-JG01A Nissan; E6B10JG01A Nissan; E6210-4BA0C Nissan; E62104BA0C Nissan; E6210-1DA2B Nissan; E62101DA2B Nissan; E6210-4BA1C Nissan; E62104BA1C Nissan; E6 B1 0JG 01A Renault; E6B10JG01A Renault; E6 21 0JG 01A Renault; E6210JG01A Renault; 56 21 048 37R Renault; 562104837R Renault; NAB-351 Febest; NAB351 Febest.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Гума |
| Кросс-номери | Febest NAB351; Nissan E62104BA1C; Renault E6B10JG01A |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 34.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 34,4 |
| Внутрішній діаметр втулки | 12,2 |
| Довжина втулки | 45 |
| Довжина обойми | 26,3 |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | Nissan |
| Місце встановлення | Амортизатор |
| Мoдель | X-Trail |
| Початковий бренд і номер | Geely 4020003800, Nissan 56210-4837R, Nissan 56210-4CE0B, Nissan E6210-1DA1B, Nissan E6210-1DA2B, Nissan E6210-4BA0C, Nissan E6210-4BA1C, Nissan E6210-4CL0B, Nissan E6210-JG01A, Nissan E6B10-JG01A, Renault 56 21 048 37R, Renault E6 21 0JG 01A, Renault E6 B1 0JG 01A |
| Ось установки | Задня |
| Серія | X-Trail 2 gen. (T31) Кроссовер (2007-2014) |
- Ціна: 518 ₴



