
RU-256 Masuma поліуретановий сайлентблок задній, заднього поздовжнього важеля PolyBush (аналог) v14
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 020293-113448
754 ₴
Показати оптові ціниПоліуретанові сайлентблоки впевнено здобули популярність серед автомеханіків та водіїв. RU-256 Masuma поліуретановий сайлентблок задній, заднього поздовжнього важеля PolyBush (аналог) v14, його вісь встановлення задня, артикул деталі 020293, призначений для Mitsubishi Pajero Sport (K80/K90/PA/PAII) Позашляховик (1996-2009), Mitsubishi Pajero Sport 2 gen. (KG/KH/PB) Позашляховик (2008-2016), Mitsubishi Pajero Sport 3 gen. (KR/KS/QE/QF) Позашляховик (2015-2022) – дрібна деталь підвіски автомобіля, але важлива задля безпеки і комфорту керування автомобілем.
Що пропонує поліуретан?
- Час. Використання полімерних сайлентблоків подовжує термін експлуатації та гарантує у 4 рази кращі показники витривалості, ніж гумових;
- Комфорт. Більшість водіїв відчувають якісну різницю в керуванні автомобілем після заміни сайлентблоків на поліуретанові комплектуючі – звуки й удари поглинаються, створюється ефект шумозаглушення і плавності руху, покращується керованість авто;
- Безпеку. Безпечна експлуатація дорожнього транспорту є основним критерієм для виробництва поліуретанових сайлентблоків. Сайлентблоки, виконані із поліуретану, значно підвищують технічні характеристики підвіски і всього транспортного засобу.
Експлуатаційні показники цього матеріалу значно кращі, ніж у гуми. Поліуретан ефективно протистоїть впливу навколишнього середовища, несприйнятливий до нафтопродуктів, зберігає еластичність в дуже широкому температурному діапазоні.
Асортимент ТМ “PolyBUSH” складається із сайлентблоків різного призначення
Поліуретанові сайлентблоки найчастіше монтують у такі вузли:
- реактивні тяги;
- підрамник передній і задній;
- стабілізатори;
- тяги і важелі задньої підвіски авто;
- багатоважільну систему передньої підвіски;
- моноважільну систему типу МакФерсон (MacPherson);
- у опори двигуна та кпп, де є змога виконати змінну частину.
Де купити запчастини з поліуретану
КаталогPolyBUSH представлений широким асортиментом сайлентблоків із поліуретану для різних марок автомобілів.
Обрати поліуретанові сайлентблоки на сайті polybush-shop.in.ua зручно за маркою авто та номером артикулу. За потреби, можна скористатись індивідуальною консультацією менеджерів.
Телефонуйте за номерами +38 (067) 373-42-28, +38 (067) 138-08-26 чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо для вас ідеальний комплект запчастин.
MR210731 Mitsubishi; MR210731 Mitsubishi; MR112891 Mitsubishi; MR112891 Mitsubishi; MR 267105 Mitsubishi; MR267105 Mitsubishi; MR210729 Mitsubishi; MR210729 Mitsubishi; 4113A092 Mitsubishi; 4113A092 Mitsubishi; MR234271 Mitsubishi; MR234271 Mitsubishi; 4113A091 Mitsubishi; 4113A091 Mitsubishi; 4113A085 Mitsubishi; 4113A085 Mitsubishi; 0401-045 Akitaka; 0401045 Akitaka; GOM-5027 Ashika; GOM5027 Ashika; ADC48069 Blue Print; ADC48069 Blue Print; CVM-5 CTR; CVM5 CTR; GV0355 CTR; GV0355 CTR; CVM-8 CTR; CVM8 CTR; GV0358 CTR; GV0358 CTR; DSS2090 Dayco; DSS2090 Dayco; MAB-045 Febest; MAB045 Febest; MAB-001 Febest; MAB001 Febest; 41152 Febi; 41152 Febi; 512857 GSP; 512857 GSP; 516018 GSP; 516018 GSP; RU-5027 Japanparts; RU5027 Japanparts; GOJ5027 Japko; GOJ5027 Japko; SCR-5531 Kavo parts; SCR5531 Kavo parts; RU-648 Masuma; RU648 Masuma; RU-256 Masuma; RU256 Masuma; 57499 Metalcaucho; 57499 Metalcaucho; 15-01 Metgum; 1501 Metgum; MI-SB-15909 Moog; MISB15909 Moog; ZTT-MS-009B NTY; ZTTMS009B NTY; ZTT-MS-003D NTY; ZTTMS003D NTY; S2052024 Polcar; S2052024 Polcar; MT-0605 POLYCRAFT; MT0605 POLYCRAFT; 2307-0703 Profit; 23070703 Profit; QS0403RP Q-TOP; QS0403RP Q-TOP; QS0469RP Q-TOP; QS0469RP Q-TOP; M25V45E RBI; M25V45E RBI; 871701 Sidem; 871701 Sidem; 871704 Sidem; 871704 Sidem; T457343 STC; T457343 STC; T457499 STC; T457499 STC; 87-72077-SX Stellox; 8772077SX Stellox; 77-01198-SX Stellox; 7701198SX Stellox; 80 94 1152 SWAG; 80941152 SWAG; AAMMI1039 Tenacity; AAMMI1039 Tenacity.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Гума |
| Кросс-номери | ASHIKA GOM5027; Akitaka 0401045; CTR CVM8; Febest MAB001; JAPANPARTS RU5027; Masuma RU648; Moog MISB15909; NTY ZTTMS003D; Profit 23070703 |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 60,3 |
| Внутрішній діаметр втулки | 16,2 |
| Довжина втулки | 60,3 |
| Довжина обойми | 39,3 |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | Mitsubishi |
| Мoдель | Pajero |
| Початковий бренд і номер | Mitsubishi 4113A085, Mitsubishi 4113A091, Mitsubishi 4113A092, Mitsubishi MR 267105, Mitsubishi MR112891, Mitsubishi MR210729, Mitsubishi MR210731, Mitsubishi MR234271 |
| Ось установки | Задня |
| Серія | Pajero Sport 3 gen. (KR/KS/QE/QF) Позашляховик (2015-2022) |
- Ціна: 754 ₴


